Методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу

Тиждень української мови та літератури

проведення тижня української мови та літератури,

присвяченого 2001 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в Родниківській ЗОШ І-ІІ ступенів

1.       Урочиста лінійка на тему «Тарас Шевченко – взірець поета проти соціального і національного гніту».

Виступили – директор школи Полончак Ю.І.,

Вчитель української мови та літератури Лизанець  О.Г.

2.       Читацька конференція з учнями старших класів і педагогічним колективом на тему «Тарас Шевченко і сучасна дійсність».

Пічкар Г.В, Матушак Я.І.

3.       Конкурс  на кращу літературну газету, ілюстрацію, присвячену життю і творчості поета.

4.       Тематичні виховні години.

Класні керівники та класоводи

5.       Літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса».

Вчитель англійської мови Петрус Мар’яна Петрівна провела відкритий урок з англійської мови у 8 класі на тему «Лондон. Визначні місця Лондона» .

Тип уроку:  Урок-подорож.  Метою даного уроку було познайомити учнів з визначними місцями Лондона та історією їх виникнення.

Захист проектів учнями 9 класу