ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Червневими днями учні 1 класу разом з своєю вчителькою Мориляк Вірою Володимирівною та батьками побували на екскурсії в Мукачеві та сан. "Квітка Полонини"

НІ! НІ! Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай  над землею чисте небо буде.

ЧОРНОБИЛЬ - попередження, набат.

Його уроків людство не забуде.

Вчителі початкових класів разом з учнями на уроках трудового навчання виготовляли і розфарбовували писанки та крашанки.

Нагородження переможців осіннього конкурсу "КОЛОСОК"

Про організацію  навчального середовища

в 1класі Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Школа знаходиться за адресою: с. Родниківка, 73,Свалявсько-

го  р-ну, Закарпатської обл.

Директор школи Полончак Юрій Іванович.

Вчитель 1 класу Мориляк Віра Володимирівна.

У школі 9 класів, з них 4 –початкові класи.

Для навчання першокласників  створені всі умови: підготовлена світла, затишна класна кімната, в якій  створено  ігровий  куточок, відведено парту  для батьків. Всі учні перших класів забезпечені підручниками. Для них  придбані прописи, зошити з математики, для природознавства та основ здоров’я з друкованою основою. Для учнів перших класів працює група продовженого дня. Всі першокласники охоплені гарячим харчуванням. Є світла простора їдальня.

Уроки фізичної культури проводяться у спортивній залі.

Школярі - часті гості в шкільній бібліотеці, де проходять різні форми виховної діяльності.

Нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу є на достатньому рівні.

Вчителька Мориляк Віра Володимирівна має змогу  підготовлювати і проводити уроки для первачків, застосовуючи  інформаційно-комунікативні технології.

Вчитель творчо готується до уроків. Вона враховує і фізіологічні особливості учнів, і психологічні, і вимоги, які зазначені у Державному стандарті початкової загальної освіти. Постійно працює над самоосвітою.

Формування у першокласників загальнонавчальних умінь і навичок у процесі навчання є пріоритетним завданням початкової загальної освіти, оскільки саме вони визначатимуть успіх подальшого навчання дитини у школі.

Парта для батьків

Ми будемо  вчитися і читати і писати

Урок математики у першому класі. Провела Мориляк Віра Володимирівна

Тема. Число і цифра 9. Мета:  ознайомити учнів з числом і цифрою 9; формувати уявлення про утворення чисел натурального ряду; вдосконалювати навички усної лічби; розвивати логічне мислення; розвивати навички графічного письма.

Методичне обʻєднання вчителів початкових класів

Голова методичного обʻєднання Мориляк Ірина Петрівна

Відкритий урок з основ здоров'я  у 3 класі провела вчителька початкових класів Шипович Марія Юріївна.

Тема уроку «Моє здоров'я» . Метою даного уроку було узагальнити знання та навички з проблеми збереження й зміцнення здоров'я як найбільшого багатства людини; ознайомити з традицією плетіння українського віночка; розвивати мовлення, пам'ять, сприймання, уміння аналізувати ; виховувати дбайливе ставлення до свого організму, навколишнього середовища.

Тип уроку: урок-віночок

У гаю, на лузі, в полі -

Скільки там квіток!

Ми нарвали їх доволі,

Потім посідали в колі,

Щоб сплести вінок.

Сплетемо віночок

Здоровим, щоб рости

І гартуватись,

І міцніти, як броня.

Шипович Марія Юріївна на засіданні звітувалася за пророблену роботу за міжатестаційний період.

Відкритий урок з математики у першому класі

Вчителі мали змогу бути присутніми на уроці математики, який провела Лизанець Ганна Данилівна. Різноманітні ігри, цікаві завдання, яскрава наочність допомогли учням 1 класу виявитиматематичні здібності..

Вчителі разом з учнями готувалися до святкування Дня 8-Березня підготували подарунки для матерів, виготовлені власними руками.