Всеукраїнський конкурс "КЕНГУРУ" - 2014р.

Методичне об'єднання вчителів «Природничого циклу»

Відкритий урок з хімії (четвер 10.10.2013р) у 8 класі на тему "Кислоти, їх склад, назва, класифікація і фізичні властивості"  - урок проведений учителем хімії Поцко Г.П

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 12  ЛЮТОГО 2013 РОКУ
В ШКОЛІ З УЧНЯМИ 7-9 КЛАСІВ ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ БОМБУШКАР Т. В. ПРОВЕЛА ТРЕНІНГ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ , А З УЧНЯМИ МОЛОДШИХ КЛАСІВ ПРОВЕДЕНІ ВИХОВНІ ГОДИНИ ТА КОНКУРС НА КРАЩУ ГАЗЕТУ "Я за безпечний Інтернет"
Відкритий урок-екскурс "Жінки - математики" у 6 класі." Провела вчитетель математики Кужіль М. М. Мета уроку: удосконалити вміння учнів виконувапти дії з раціональними числами; ознайомити учнів з жінками, які зробили великий внесок у розвиток математики.

В ідкритий урок з біології у 8 класі. провела вчитель біології та хімії Козар М. Мета уроку: ознайомити учнів із загальною характеристикою птахів, зовнішньою будовою птахів та провести лабораторну роботу з вивчення зовнішньої будови птахів та будови  пера. Виконати лабораторну роботу.