Виховна година у 8 класі на тему: "Культура  спілкування, мовлення і поведінки"

"Єдина справжня  розкіш -

розкіш людського спілкувроання"

С. Екзюпері.

Виростай дитино пам'ятай

Батьківщина – то найкращий край

Д. Павличко

Саме під таким девізом була проведена відкрита виховна година у 7 класі на тему «Моя гордість - Україна» (кл. кер. Бомбушкар Т. В.) Метою даної виховної години було формувати в учнів почуття патріотизму, закріпити знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн, Основний Закон України – Конституцію); про народні символи. Формувати ціннісне ставлення до держави, суспільства, мови, сім'ї, самого себе; почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу. Учні зробили віртуальну подорож визначними місцями нашої Батьківщини

Методичне об'єднання класних керівників

№ п.п

Тема заходу

Дата проведення

1.

Проведена загальношкільна лінійка про проведення Всеукраїнського тижня права та класного керівника

09.12.2013р.

Полончак Ю. І.

Кужіль М. М.

2.

Проведено бесіду за круглим столом з учнями 9 класу на тему: «Яку роль відіграє право в житті людини»

10.12.2013р.

Полончак Ю. І.

3.

Проведено тренінг на тему «Що означає бути громадянином своєї держави?»

11.12.2013р

Воронич Т. Й

4.

У класах проведено класні виховні години на тему: « Пустощі та кримінальна відповідальність серед підлітків» ( 6 клас), «Наші права – щасливе дитинство» ( 9 клас), «Закон обов'язковий для всіх» (8 клас), «Чи знаєш ти права і обов’язки громадянина України?» (5 клас)

09.12.2013-14.12.2013р

Козар М. І.,

Бомбушкар Т. В., Матушак Я. І.

Пічкар Г. В.

Ділова гра « Знай і виконуй свої права та обв'язки»( 7 клас)

112.12.2013р

Лизанець О. Г.

Відкрита виховна година в 5 класі на тему "Люди сильні одне одним". Провела виховну годину класний керівник Бомбушкар Т. В. Мета виховної години розкрити зміст понять "дружба", "дійсний друг"; показати його відмінність від понять "приятель" і "знайомий"; прищепити учням повагу до цінностей дружби; сприяти розвиткові критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей, терпимості й коректності в спілкуванні з друзями  батьками, знайомими чи перехожими.
 Виховна година у 6 класі на тему: "Книга - джерело грамотності, всебічного розвитку особистості"