Історія села Родниківка

15 березня 1950 року в селі було організовано перше колективне господарство. 15 господарств об’єднались, щоб спільно обробляти землю. Організатором господарства і його першим головою став Пічкар Іван Васильович. Пічкар І. В. один з тих хто в 1939 році з групою товаришів перейшов до Радянського Союзу, а повернувся в рідне село в 1944 році визволяючи Закарпаття. Очолив колгосп, був головою народного комітету, згодом головою сільради. В першому колгоспі було усуспільнено невелика кількість худоби та декілька центнерів насіння.

Сучасне село Родниківка

За роки незалежності невпізнанно змінилося село Родниківка. Селом простяглася асфальтована дорога. Обабіч  неї – гарні будинки з цегли, вкриті черепицею або шифером. Раніше в селі нараховувалось 190 хатинок під соломою, тепер вони відійшли в минуле, тільки на краю села залишилась одна стара хатинка тих часів. Її  вирішено зберегти на пам'ять про минуле та відкрити в ній музей. В центрі села стоїть церква та молитовний дім.

Зараз в селі є загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дитячий садок,  п’ять торгових магазинів, клуб, централізована районна бібліотека, пошта та фельшерсько-акушерський пункт.

В селі побудовано чотириквартирний будинок для вчителів та двоквартирний для спеціалістів сільського господарства.

Є чимало вихідців із села які стали вчителями,  викладачами у вищих навчальних закладах лікарями, та іншими хорошими спеціалістами